Christiland 2012 bol skvelý

Kto bol tento rok na Christilande, ktorý organizovala Koinonia Ján Krstiteľ, zažil skvelý čas o čom sa môžete presvedčiť aj na fotkách. Rozprávkový a biblický svet boli dokonale prepojené, pri každej atrakcii slúžili šašovia dokopy ekypu tvorilo 100 ľudí a celkovo na Christiland prišlo okolo 600 ľudí, čo tvorili prevažne rodiny s deťmi a to bol iba prvý ročník.

Okrem biblických a rozprávkových postavičiek robili atmosféru zábavy aj šašovia a ujo Kryštof, ktorí sa zakaždým rozbláznili až tancoval celý hlavný stan. Rodičia sa mohli vyžiť nielen na štvorkolkách, ale aj trampolínach či na veľkej nafukovacej šmýkačke, taktiež nechýbal ani vodný futbal, v ktorom síce chýbala voda, čo asi viacerí postrehli, napriek tomu sa tam odohrali skvelé zápasy.

Ak sme pri číslach zjedlo sa na obed cez 300 litrov gulášu, ktorí už tradične pripravovali naši skvelí odborníci z Koinonie Ján Krstiteľ. Odohralo sa cez 20 zápasov vo futbale, x-box išiel non-stop vo vojenskom stane, zjedlo sa cez 1000 cukrových vát, vypilo sa neskutočne veľa kávy/ kakaa a rozdalo sa nekonečno úsmevov a požehnania.

Samotné rodiny mohli zakúsiť, že je to miesto pre nich o čom dokazujú aj viaceré svedectvá, kde mohli tvoriť priateľstvo s ďalšími rodinkami, kde sa mohli zabaviť nielen deťúrence ale aj muži a ženy a kde mohli samotné rodiny stráviť spolu ako celá rodinka úžasný čas plný zdieľania, zábavy a zakúsiť to kresťanským spôsobom.

Fotky nájdete na facebooku kjk magazín, pričom vymyslime niečo, aby ste si ich mohli stiahnuť aj v lepšej kvalite, ak sa nám podarí dať dokopy video tak i to čoskoro zverejníme, majte skvelú nedeľu a úspešný začiatok týždňa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.