CHRISTILAND FEST letný 2015+videá

My sme deti svetla, kráčame z tmy do svetla!

Takéto a podobné radostné výkriky bolo počuť z úst približne 1000 detí a 800 dospelých na tohtoročnom jedinečnom Christilandfeste v Sklenom v dňoch od 3.- do 5. júla.

Celá atmosféra bola korunovaná pokojom, radosťou a spokojnosťou rodičov, detí i slúžiacich.

220 členný tím dobrovoľníkov sa staral o to, aby sa účastníci cítili príjemne obslúžení, a aby si naplno vychutnali tento neopakovateľný čas  zábavy a priateľstva so svojou rodinou.

Myslím, že sa nám to podarilo. Ďakujeme všetkým, ktorí ste prispeli k tomu, aby sa tento malý zázrak mohol uskutočniť. Ďakujeme Pánovi za to, že nám dal krásne teplé počasie a víkend bez úrazov. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli finančne. Christiland fest 2015 opäť ukázal na obrovskú potrebu letných aktivít s kresťanským podtónom pre rodiny s deťmi.

Koinonia Ján Krstiteľ odpovedá na potreby dnešnej doby novými podnetmi a ovocie je viditeľné.

Čo bolo iné od predošlých ročníkov? Krst nového CD, DVD, detské omaľovánky k DVD, tričká, nové atrakcie: horolezecký kaktus a rebrík, šmýkačky, nové futbalové ihrisko s vodou, vynovený dobrodružný svet, večerná ohňová show, tancovačka na lúke s novými just dance od našich šašov. Nové stanoviská či už v rozprávkovom lese alebo v areáli christilandu. Novinkou v bufete Pedro boli nanuky.
Nechýbali ani obľúbené atrakcie ako digitálny svet, maľovanie na tvár, zorbing, tvorivý svet,  štvorkolky a kone.

Výborné pivko a kofola, guláš či klobása, hamburger, hot dog, cukrová vata a balónikový svet  dotvárali dokonalú atmosféru christilandu.

Čím ďalej tým viac sa z Christilandfestu stáva celoslovenský letný fest pre rodiny s deťmi, kde sa jasne a zároveň jednoducho odovzdáva posolstvo viery. Nová evanjelizácia nachádza konkretizáciu práve na tomto feste a je úžasné vidieť a zažiť ako sa dostáva evanjelium do sŕdc malých i veľkých.  Christilandfest je pre nás splneným snom. Pozývame ťa snívať a žiť ho spolu s nami.

Nech tento víkend preplnený svetlom, slnkom a nádejou,  žije v našich rodinách i počas roka: nemajme strach z tmy, ale bežme každý deň z tmy do svetla, veď sme deti svetla!!!

Už máme plány na budúci rok a tešíme sa na vás.                                          christilanďáci

PS: napíšte nám vy vaše svedectvá, postrehy a zážitky.

 

 

Comments are closed.