Karneval 2012 v Sklenom!

Čaro tohtoročného karnevalu vyrážalo dych pestrými novinkami a jedinečnosťou všetkého, čo sme tam „stvárali.“ Šašo Jašo mal v tú zimnú zasneženú sobotu v Sklenom neľahkú úlohu: presvedčiť svojho nového priateľa tvrdohlavého šaša Mojka o neskutočne krásnej a chutnej Ježišovej láske, ktorá ťa chráni, pomáha ti, dáva ti radosť, odvahu a priateľov. V tejto úlohe mu pomohli traja kamaráti: ujo Krištof ( správca Christilandu ), skákajúci šašo Hopko a šarmantná Melódia.

Na cestu za objavením Ježišovej lásky sa vydali spolu so 140 účastníkmi karnevalu. Natočené video – príbehy so skúsenosťami šaša Jaša a šaša Mojka, nová trampolína, 100 balónov pre všetky deti, chutný guláš, cestoviny s tvarohom a vo fontáne, vytryskujúci čokoládový elixír lásky so sladkým ovocím, dodával kúzlo celej atmosfére a kričal do sŕdc: Ježiš ťa ľúbi najviac na celom svete!

Karnevalová párty pokračovala šašením- jašením sa v tanci a súťažou Karaoke, s piesňami z CD- čo to je? Super speváci, super talenty, super rodinka Jančiových, ktorý vyhrali prvé miesto. Na záver sme vyhodnotili naj. Masku, teda Klokaniu rodinku Gretschových! Gratulujeme! Ďakujeme, že ste prišli a vychutnávali si ten nádherný čas s nami. Ďakujeme všetkým pomocníkom! Bola to bomba! A to všetko len za jediný deň!
A pre vás čo ste neboli: Nezmeškajte tohtoročný Christiland v Sklenom, ujo Krištof spolu so šašom Jašom sa na vás tešia a pripravujú adrenalínové atrakcie. jupííííííííííííííííí

P.S. Šašo Mojko odkazuje: „Už viem, že Ježiš ma ľúbi!“

Šašo Jašo

viac fotiek na kjk magazin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.