List od šaša Mojka

Pozdravujem všetky deti i všetkých rodičov, babku, dedka, sesternicu i supermana, ktorých som 1. februára stretol na Ice Christiland festíku. Ja (Mojko), Jašo i Krištof sme boli veľmi šťastní, že sme vás opäť videli a mohli sa s vami zabaviť. Preto som sa rozhodol vám všetkým napísať a pozdraviť aj tých, ktorí nemohli prísť s odkazom: ,,Čakáme vás v lete!“

🙂 Moje srdiečko Ježiš naplnil veľkou radosťou. Tešil som sa, že ho môžeme spolu chváliť, aj že sme spoločne naskočili do jeho voza. Ježišov voz! To bola teda fakt pecka. A tie vaše vozy, ktoré ste si deti vyrábali s rodičmi… Ste naozaj veľmi kreatívni a šikovní! Dúfam, že ste si to užili. A že vám chutil obedík i cukrová vata. A že ste sa tiež poriadne vybláznili na šmýkačkách a trampolínach! Ja teda ÁNO! Chcel som vám ešte povedať, že ste ma prekvapili vašimi maskami na karnevale, ktoré sme mali poobede. Boli ste naozaj všetci nádherní, nikoho som nemohol v tých maskách spoznať a vyhodnotenie bolo veľmi ťažké. Ďakujem vám za super tancovačku, že som sa ako hovorí Jašo ,,naozaj vyjašil!“ J Ešte doteraz ma bolia nohy. Mňam! A tá čokoládová fontána s ovocím…  To bola maškrta.

Naozaj som rád, že sme si mohli spolu užiť tento deň. A že vás prišlo až okolo 150!  Pozdravuje vás aj Jašo a Krištof. Nezabudnite neustále jazdiť spolu s Ježišom v jeho super rýchlom voze. Veď to super JE! JE! JE! JE!

S pozdravom Mojko

ďalšie fotky prinesieme neskôr 🙂

 

 

 

 

Comments are closed.